Tedarik Yönetimi


Tedarikçi Yönetimi modülü ile, tedarikçilerinizi yönetmek için dinamik ve bütüncül bir yaklaşıma sahip olun.

Tedarik Yönetimi
Tedarik Yönetimi
HBS ERP Tedarik Yönetimi modülü ile şirketinizdeki ekipmanların bakım planlarını düzenli bir şekilde izlemenizi ve zorunlu bakım, koruyucu bakım süreçlerini denetleyerek işlerinizin durmasına sebep olacak engelleri önlemek için düzenlenir.
Talep Yönetimi
Satın alma sürecine direkt veya dolaylı olarak karışan kullanıcılardan gelen isteklerin değerlendirilmesini, değerlenen isteklerin bütçe idaresi ile sorgulanıp sonra yararlı olanların satın alma birimine gönderilerek tekliflendirilmesini ve bütün satın alma sürecinin şirket içindeki iş akışına bağlı olarak onay sistemi ile birlikte yönetilmesini sağlayabilirsiniz. Ve bu modül sayesinde kullanıcılarınız da kendi talepleri ile alakalı durumu sistem üzerinden sorgulayabilirler.
Satın Alma Yönetimi
HBS ERP, Satın Alma Yönetimi işlemleri içerisinde talep idaresi ile ortaya çıkan önerilerin idaresi, sipariş, fatura aşamalarının idaresini içeren bütünleşik satın alma aşamalarına sahiptir.
Tedarikçi İlişkileri Yönetimi
HBS ERP ile, sisteminiz içindeki tüm tedarikçilerinizi kayıt alabilir, kalite modülü ile birlikte tedarikçi değerlendirme işlemlerinizi termin, kalite, miktar standartları ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tedarikçi temas kişisi, lokasyon bazlı tedarikçilerinizi de sistem içerisinde tanıtabilirsiniz.