Satış Yönetimi

Satış modülü ile tüm satış işlemlerinin operasyonel ve belge bazlı takibi yapılabilir.

Satış Yönetimi
Satış Yönetimi
HBS ERP Satış Yönetimi sisteminde müşterilere en uygun tekliflerin verilmesi ile süreç başlar. Olışturulan tekliflerin sipariş aşamasına geçmesinin ardından müşterinin isteklerine göre şekillenerek gerekli tüm bilgiler ayrıntılı bir şekilde tanımlanabilir. 
Teklif Yönetimi
Firmaların satışlarını gerçekleştirebilmeleri için ilk olarak müşteri adayları bulması gerekmektedir. Sonrasında müşteri adayı listesi oluşturulabilir. HBS ERP Teklif Modülü ile müşterilere verilen teklifleri kayıta altına alarak bunlarının takibini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu tekliflerle alakalı yetki ve onay oluşturarak günlük operasyonları hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 
Sipariş Yönetimi
HBS ERP Sipariş Yönetimi modülü ile aday müşterilerin onayından sonra müşteriler için hazırlanan teklifleri sipariş olarak sunabilir. Bu sayede süreç içerisinde ihtiyaç ve isteklere göre onay yapısı oluşturulabilir ya da ilgili siparişi yönetebilirsiniz. Ayrıca farklı ülkelerde bulunan müşterileriniz için farklı dillerde sipariş şablonları oluşturabilirsiniz.
 
İrsaliye-Fatura Yönetimi
HBP ERP Fatura modülü ile sipariş aşaması tamamlandıktan sonra kayıtlı siparişleriniz üzerinden teslime hazır olacak şekilde irsaliye ve fatura oluşturulabilirsiniz. 
B2B-B2C Entegrasyonu
HBS ERP B2B-B2C modülü sistem yönetimiyle, müşterileriniz, bayileriniz ve tedarikçilerinizle olan iletişiminizi online ortama taşıyabilirsiniz. Müşterileriniz siparişlerini online girebilir, tedarikçileriniz tekliflerini online olarak aktarabilir, sizler de ödeme ve cari bilgileri bu sistem üzerinden paylaşabilirsiniz. Bu sayede paydaşlarınızla iletişimi güçlendirip, iletişim sürekliliği sağlarsınız.
Onay Mekanizmaları
HBS ERP onay mekanizmaları, sisteminin tamamını kapsayacak şekilde bütün aşamalarda ve işlemlerde, kişilere özel yetkilendirme yapabilmenize olanak sağlar. Tanımladığınız onay ve uyarı mekanizmaları ile süreçlerinizin idare edilmesini sağlayabilir, iş akışlarınızı sistem üzerinde yürütebilirsiniz. Ayrıca onay rotaları, çoklu onay, ret, onay yolunda önceki ya da sonraki kişiye yönlendirme gibi senaryoları yönetebilir, işletmeniz içerisinde şeffaflığı ve kontrolü sağlayabilirsiniz.