Kurumsal

HBSoft Yazılım & Danışmanlık

Kurumsal
Hakkımızda
Firmamız HBSoft Yazılım & Danışmanlık adı ile 2012 yılında alanında uzmanlaşmış üretim mühendisi, yazılımcı, işletmeci ve sistem uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. HBS ERP, yaşanmış bir yönetim anlayışının yazılıma aktarılma hikayesidir. Kuruluş öncesinde, yazılımın sistem analizini oluşturan birikim, 30 yılın üzerindedir. Sistem analizi için özel olarak işletme içine girilmemiş, işletmelerde yaşanan her türlü tabii şartlar analizin
kendisini oluşturmuştur. Ortaya çıkan bu analiz sonucunda, oldukça geniş bir bilgi birikimi sağlanmıştır. Bu bilgi birikimi firma ihtiyaçlarını anlayabilme, sorunları tespit etme ve çözüme ulaştırma noktasında avantaj sağlamıştır.
 
Hakkımızda
Firmamız HBSoft Yazılım & Danışmanlık adı ile 2012 yılında alanında uzmanlaşmış üretim mühendisi, yazılımcı, işletmeci ve sistem uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından kurulmuştur. HBS ERP, yaşanmış bir yönetim anlayışının yazılıma aktarılma hikayesidir. Kuruluş öncesinde, yazılımın sistem analizini oluşturan birikim, 30 yılın üzerindedir. Sistem analizi için özel olarak işletme içine girilmemiş, işletmelerde yaşanan her türlü tabii şartlar analizin kendisini oluşturmuştur. Ortaya çıkan bu analiz sonucunda, oldukça geniş bir bilgi birikimi sağlanmıştır. Bu bilgi birikimi firma ihtiyaçlarını anlayabilme, sorunları tespit etme ve çözüme ulaştırma noktasında avantaj sağlamıştır.
 
Misyonumuz
Müşterinin ihtiyaçları doğru şekilde analiz edilip katma değeri yüksek, yenilikçi ve uygulanabilir çözümler geliştirilir. Aynı zamanda HBS ERP sisteminin kurulum, uyarlama ve kurulum sonrası aşamalarında alanında uzman kadromuzla müşteriye destek olacak çözüm ve hizmetleri bir bütün olarak sunmaktayız.
Vizyonumuz
Değişen iş dünyası ihtiyaçlarını ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden genç ve dinamik ekibimiz ile birlikte gelişmiş teknolojileri ürünlerimize entegre ederek müşterilerimizin gelecekte doğacak ihtiyaçlarını bugünden öngörmeyi böylece rekabet piyasası içerisinde danışmanlık verdiğimiz firmaları bir adım öne çıkarmayı ve çözümlerini global pazara taşıyan yerli yazılımlardan biri olmayı hedefliyoruz.
Kariyer
Yönetim Bilişim Sistemleri, Endüstri Mühendisliği vb. bölümlerden mezun ve ERP sektörüne ilgiliyseniz açık bir pozisyon olması durumunda değerlendirebilmemiz için CV’nizi kariyer@hbsyazilim.com adresine gönderebilirsiniz.