Kalite Yönetimi

Kalite Yönetimi modülü sayesinde satın alınan veya üretilen her malzeme için kalite kontrol süreci gerçekleştirebilir.

Kalite Yönetimi
Kalite Yönetimi
HBS ERP kalite yönetimi ile şirketinizin her adımında daha iyi olmaya dair çözümler buluyoruz.
Kalite Kontrol Yönetimi
Şirketinizin bütün süreçlerinde global ve kurumsal standartlar oluşturabilir, ürün, iş ve faaliyetlerinizde standardizasyon yapıp, denetim sağlayabilirsiniz.
Doküman Yönetimi
Kalite Yönetimi aşamalarında tüm belgelerinizi HBS ERP veritabanında saklayabilirsiniz. Oluşturulan kalite standartlarıyla ilgili revizyon takiplerinizi gerçekleştirebilir, belgelerin geçerlilik tarihlerini belirleyebilir veya yayına alıp kaldırabilirsiniz. Dağıtım listesinin sağladığı kolaylıkla değişikliklerle ilgili tüm kullanıcılara bilgilendirme maili yönlendirebilirsiniz ve bu sayede kurumsal standartların uygulanmasını kolaylaştırabilirsiniz.
İstatiksel Proses Kontrol
HBS ERP Kalite Yönetiminin bu modülü ile kontrol planlarınızı, denetleme noktalarınızı, hata tanımlamalarınızı sistem içerisinde kayıt alarak, oluşan veri bankası ile alakalı iş süreçlerinizi istatistiksel olarak kontrol edebilirisiniz.
Uyarı & Onay Yönetimi
Kalite yönetimi süreçlerinde sisteme dahil edilen tüm değişkenler ile ilgili onay ve uyarı sistemleri tanımlayabilir, gerçekleştirilen faaliyetlerin içeriklerine göre kabul, şartlı kabul ve ret gibi stok transferini, üretimi ve sevkiyatı ilgilendiren adımların detaylı takibini yapabilirsiniz.