Müşteri Girişi

    Müşteri Paneli

Müşteri Yorumları Atilla Şamdan

Atilla Şamdan

Otomotiv Sanayi'ne yedek parça üretmek üzere 1980 yılında kurulmuştur.

Firma gerek kendi üretim tesislerinde gerekse kendine bağlı firmalardaki üretim sahalarında üretim, işletme ve toplam kalite yönetim faaliyetlerini, yüksek teknoloji kullanan tecrübeli mühendis ve teknisyenleriyle sürdürmektedir.

HBS ERP prpogramını kullanmaya başlamamızla birlikte;
1. Siparişin alınması, üretimin planlanması, satınalma siparişlerinin verilmesindeki kopukluklar önlenerek dağınıklıklar ortadan kalktı.
2. Satınalma, Üretim Planlama ve Üretimdeki dağınıklığın kalkması ile, işletme içindeki kayıp % leri düştü. Zaman içinde programı kullanma alışkanlığı arttıkça bu kayıpların daha da azalacağına inanıyorum.
3. HBSoft Yazılım Firması, Başlangıçtan itibaren problem ve isteklerimizi dikkate alarak hareket ettiler. Bu da bizlere birlikte ekip olarak çalışmanın heyecan ve mutluluğunu verdi.
4. Satış, Üretim Planlama, Satınalma, Üretim birimleri birlikte çalışmanın gerçek zevkine vardılar.
5. Birimler arasındaki gerekli iletişim zamanı çok kısaya indi. Bu da çalışma performansını üst seviyelere taşıdı.
6. Birimler kendi konularına ait verdiğimiz izleme yetkisi ve görevi çerçevesnde,olaylara daha kısa sürede hakim olup, oluzumsuz tartışmalar kendiliğinden yok oldu.
7. Satınalma birimleri, anında kolay izlenebilir raporlardan, alınmış siparişlerin gerektirdiği satınalma ihtiyaçlarını hemen görebildiğinden çok kısa sürede tedarik zinciri oluşturabilmektedir. Bununda kısa sürede Satış birimine daha kısa sürede teslim zamanı vermesini sağladığı gözlendi.
8. Maliyetlerimizi kolay ve güvenli yapabilir olduk.
9. HBSsot ekibi, bizimle çalışma başlangıcından itibaren heyecanlarını hiç bir zaman yitirmediler. Kendilerini sürekli yenileyerek, bizim dile getirmediğmiz ihtiyaçlarımız için de araştırmalar yapıp yenilikleri HBS ERP üzerinde güncellediler, böylece önümüzü açmış oldular.

Yukarıda anlatılanlar, Ot-Sa'da artık yaşantımızın bir parçası haline gelmiştir. HBS ERP Programını Ot-Sa ve Ülkemize Kazandıran HBSoft Yazılım ekibine çok teşekkür ederim.


Üniversite Mh. Civan Sk. No:1 Kat.8 Daire 115 Allure Tower Avcılar/İSTANBUL

info@hbsyazilim.com

www.hbsyazilim.com